BAŞAR MEVZUAT BANKASI - Üyelik
ABONELİK BÖLÜMÜ

Banka Hesap Numaramız:
BAŞAR MEVZUAT VE BİLGİ ARAŞTIRMA MERKEZİ LTD. ŞTİ. 'adına
Türkiye İş Bankası,
Ankara Nenehatun Şubesi
4231 - 0390667

Adres: Yukarıdudullu Mah. Tavukçuyolu Cad.Erçelen İş Merkezi 269/7 34775 Ümraniye / İstanbul
Telefon: 0 216 420 19 20
Fax:
0 216 420 30 66
Eposta: bilgi@basarmevzuat.com

 

BMB'na ABONE olmak için
ABONE SÖZLEŞMESİ 'ndeki yazılı şartları aynen kabul etmek şartı  ile
ABONELİK FORMUNU
doldurarak "Kullanıcı Adı" ve "Kullanıcı Şifresi" almanız ve
FİYAT LİSTESİ'ndeki
ücreti ödeyerek, kullanıcı adı ve şifrenizi gizli bir yerde saklamanız gerekmektedir.

BAŞAR MEVZUAT BANKASI 1995 yılında kurulmuş olup, 1997 yılından itibaren Internet üzerinden elektronik bilgi bankacılığı hizmeti vermekte, mevzuat yayını yapmaktadır.

BAŞAR MEVZUAT BANKASI çok geniş kapsamlı bir site olup Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Tüzükler, Yönetmelikler, Bakanlar Kurulu Kararları, Milletlerarası Antlaşma ve Sözleşmeler, İdari Genelgeler, Tebliğler, Yargı organlarınca verilen konuya ilişkin kararlar, yürürlükten kaldırılmış olmakla birlite olayların vukuunda uygulanan mevzuat hükümleri, mevzuatları içeren periyodik yayınlar ve kaynak eserler ile mevzuat yorumları nı içeriğinde bulundurmaktadır. Bunların yanında, tamamen ücretsiz ve tüm ziyaretçilerimize açık olan internet üzerinden fikir tartışma ve bilgi paylaşımı alanı Açık Oturum , yine elektronik kütüphane şeklinde mesleki ve edebi konuları içeren kitapların yayımlandığı Yayın Bank bulunmaktadır.

Bu hizmetlerden faydalanmak isteyenler, 350.000 kitap sayfasını oluşturan sitemize abone olarak içeriğiminden faydalanabilirler. Öncelikli amacımız burada gelir elde etmekten ziyade, kullanıcılarımızın kalan 250.000 kitap sayfasının da internet ortamına taşınmasına katkıda bulunması ve ihtiyaç sahiplerinin belirlenebilmesidir.